Το τρένο της Μαύρης Θύελλας δε σταματά πουθενά – Σπουδαίο διπλό με Αλιατίδη

45

Νικηφόρα πέρασε και από την Ζάκυνθο η ομάδα μας καθώς επιβλήθηκε 1-0 του ΑΟ Κατασταρίου σημειώνοντας την 6η νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια στην σεζόν. Το γκολ σημείωσε ο Μανώλης Αλιατίδης έπειτα από ασίστ του Αντώνη Φουάση στο 76ο λεπτό.

Ο αγώνας σημαδεύτηκε από τον τραυματισμό του τερματοφύλακά μας Ηλία Βούρα στο 64ο λεπτό. Διακομίστηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο όπου και θα παραμείνει για νοσηλεία. Η ιατρική διάγνωση αναφέρει εξάρθρωση αγκώνα.

Η σύνθεση της ομάδας μας:

Βούρας (65’ λ. τρ. Κασωτάκης), Τσόπελας, Ψάνης, Βοσκόπουλος, Αλιατίδης, Ζαχαρόπουλος, Φουάσης, Πινδώνης, Λαθύρης (59’ Ρόνι Κάρλος), Μίνγκας, Μαστραντωνάκης (90’ Γκελκέρια).

Επόμενος αγώνας είναι απέναντι στον Μανδραϊκό, την Κυριακή 11 Νοεμβρίου στο γήπεδο Μεσσηνιακού.