![51921157_319680315346385_128096562084577280_n](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/02/51921157_319680315346385_128096562084577280_n-1-696x482.jpg)
- Διαφήμιση -
H ομάδα μας ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για την εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Μανδραϊκό, την Κυριακή 24/2/19, στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Την αποστολή αποτελούν οι:
- Διαφήμιση -
Βούρας, Κασωτάκης, Τάμπας, Χίλγκεν, Φουάσης, Βοσκόπουλος, Αλιατίδης, Μπίζος, Πινδώνης, Αντωνιάδης, Πέριτς, Μάρκοβιτς, Ζελέκου, Γκελκέρια, Μίνγκας, Λαθύρης, Αθανασόπουλος, Γιόνδης.
- Διαφήμιση -