![kalam-mandr-11ada-1080x675](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2018/11/kalam-mandr-11ada-1080x675-696x435.jpg)
- Διαφήμιση -
Με προπόνηση στο γήπεδο Μικρομάνης, η ομάδα μας ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για την αναμέτρηση με τον Ασπρόπυργο, την Κυριακή 9/12 (15:00) στο γήπεδο Μεσσηνιακού, για την 11η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Ο τεχνικός της ομάδας μας Γιάννης Χριστόπουλος πήρε στην αποστολή 21 ποδοσφαιριστές εκ των οποίων θα επιλέξει τους 18 πριν τον αγώνα. Είναι οι:
- Διαφήμιση -
Κασωτάκης, Κόκκαλης, Τάμπας, Τσόπελας, Χίλγκεν, Ψάνης, Φουάσης, Βοσκόπουλος, Αλιατίδης, Μπίζος, Αντωνιάδης, Μαρτίνες, Πινδώνης, Μάρκοβιτς, Χόντζα, Μαστραντωνάκης, Ζελέκου, Γκελκέρια, Μίνγκας, Ρόνι Κάρλος, Λαθύρης.
- Διαφήμιση -