![received_10079489265459353](https://cdn.sportsplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/28143039/received_10079489265459353-696x978.jpeg)
- Διαφήμιση -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ #ΣΤΗΡΙΖΩ_ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Η Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας, σε συνεργασία με τα σωματεία Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”, Α.Ο.Π.Κ. ΠΑΤΙΣΤΑ, Α.Σ. ΔΑΝΑΟΣ και ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ,την Τετάρτη 04/10/2023 και ώρα 18:00 διοργανώνει Τουρνουά ποδοσφαίρου για την στήριξη των σωματείων της Καρδίτσας μετά από τις καταστροφικές πλημμύρες που έγιναν στις 08/09/2023. Εισιτήρια θα μπορείτε να προμηθευτείτε από τα γραφεία της Ε.Π.Σ.Μ., αλλά και την ημέρα του Τουρνουά θα γίνεται πώληση στο γήπεδο της Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας.
- Διαφήμιση -
![](https://cdn.sportsplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/28143039/received_10079489265459353-729x1024.jpeg)
ΣΤΗΡΙΖΩ_ΚΑΡΔΙΤΣΑ
*Σημείωση:επιπλέον σημεία προπώλησης εισιτηρίων οικονομικής ενίσχυσης θα είναι τα καταστήματα τα οποία έχουν κρεμασμένη την αφίσα του Τουρνουά.
- Διαφήμιση -