![FB_IMG_1695147261637](https://cdn.sportsplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/19212603/FB_IMG_1695147261637-696x461.jpg)
- Διαφήμιση -
Ο Γιώργος Μπάκας θα παραμείνει στην ομάδα της Καλαμάτας BC και για την ερχόμενη σεζόν.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου:
- Διαφήμιση -
?? ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ!
‼️ Η διοίκηση της Kalamata BC ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον αθλητή Γιώργο Μπάκα (θέση 5, 1980, 2.00). Ο αρχηγός της ομάδας μας θα την ενισχύσει για ακόμη μια χρονιά, στην νέα περιπέτεια της στην Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, καθώς ετοιμάζεται για την 7η συνολικά και έκτη σερί!
? Ευχόμαστε στον Γιώργο υγεία και πολλές νέες επιτυχίες με τα μελανόλευκα! #kalamatabc
- Διαφήμιση -