![3970174_1](https://cdn.sportsplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/24185803/3970174_1-696x393.jpg)
- Διαφήμιση -
Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου:
Η ΠΑΕ Καλαμάτα δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον και σε θέματα που αφορούν την πρόοδο και την ανάπτυξη της Μεσσηνίας. Γι’ αυτό και στις Περιφερειακές εκλογές στηρίζει την υποψηφιότητα του Δημήτρη Πτωχού.
- Διαφήμιση -
Καλεί δε τους φιλάθλους της Μαύρης Θύελλας να στηρίξουν έμπρακτα την υποψηφιότητα του κ. Πτωχού και του εύχεται καλή επιτυχία στις επερχόμενες εκλογές.
- Διαφήμιση -