Παιζοντας κυριαρχικό ποδόσφαιρο, η Ομόνοια έφτασε στη νίκη με 3-0 απέναντι στον ΑΟ Σπερχογείας και παρέμεινε αήττητη.

Το σκορ άνοιξε στο 25ο λεπτό με σουτ του Γεωργόπουλου που βρήκε σε αμυνόμενο. 7 λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης έκανε με σουτ με το αριστερό το 2-0.

Το τελικό 3-0 έγραψε ο Μπαρσελό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο δεύτερο ημίχρονο.

Ομόνοια (Γρηγορόπουλος): Σταυριανός, Κοστρίβας, Γαβράς, Τάφα, Γεωργόπουλος, Μάλαμας, Μπούνας, Δημητρίου, Μπαζάνης, Μπαρσελό, Τζανετάκος

ΑΟ Σπερχογείας (Κακαλέτρης): Ζαφειρίου, Τζεφερεμιναιος, Κακαλέτρης Α., Μαστροκαλός, Λένα, Σπύρος, Γουδέλης, Μάτσι, Κακαλέτρης Π., Σώκαλης, Τσιμπούρης