Η Μάνη με εμφάνιση τεσσάρων αστέρων, πήρε τη νίκη με 4-1 απέναντι στον Πάμισο Μεσσήνης.

Παρα το γεγονός ότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ με τον Τσουλάκο στο 15′, οι γηπεδούχοι αντέδρασαν και προηγήθηκαν πριν τη λήξη του ημιχρόνου με γκολ του Κοντού στο 31′ και αυτογκόλ του Μπορχαν στο 41′.

Στο τελευταίο δεκάλεπτο οι Μανιάτες έδωσαν διαστάσεις θριάμβου στη νίκη τους με τέρματα του Αλεξανδρόπουλου στο 80′ και του Χελά στις καθυστερήσεις.

ΑΕ Μάνης (Δρουγας): Σταθάς, Χατζηπαναγιώτης, Πουλάκος (75′ Δουρούμης), Γιαννής, Κλουβάτος (65′ Φετάχου), Τζανετέας, Μουστάκας, Μπέρμπερη (80′ Μέτσο), Κοντός (80′ Αναστασίου), Αλεξανδρόπουλος, Χελάς.

Πάμισος Μεσσήνης (Γεωργιοπουλος): Οικονομόπουλος, Κατσιβαρδέας, Σεντεμέντες (40′ Τιμπλαλέξης), Υμεράσι, Χαραλαμπόπουλος, Μωράκης, Μπορχάν (61′ Σίνος), Παπαδόπουλος, Δεμπεγιώτης, Κουλόπουλος (61′ Αράπι), Τσουλάκος.