![3a9e68031aecd69662a8651a886c50f4_XL](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/06/3a9e68031aecd69662a8651a886c50f4_XL-696x886.jpg)
- Διαφήμιση -
![](https://taklin.gr/wp-content/uploads/2019/06/87b7a288cd6a920e0ff674f55b23a083_XL.jpg)
Τον προπονητή που θα την καθοδηγεί τη νέα σεζόν στην Α1 Τοπική Κατηγορία βρήκε η διοίκηση της Α.Ε.Κ. Καλαμάτας στο πρόσωπο του Πέτρου Χιώτη.
Η ανακοίνωση της διοίκησης:
- Διαφήμιση -
«Η Διοίκηση της Α.Ε.Κ. Καλαμάτας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον προπονητή, Πέτρο Χιώτη.Πέτρο σου ευχόμαστε υγεία & επιτυχίες με την ομάδα μας!!Καλώς όρισες στην οικογένεια της Α.Ε.Κ. Καλαμάτας».
- Διαφήμιση -