![65516179_381795305795684_8161239681254555648_n](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/06/65516179_381795305795684_8161239681254555648_n-696x890.jpg)
- Διαφήμιση -
Για έναν ακόμη χρόνο θα φοράει τη φανέλα της Ομόνοιας ο ταλαντούχος αριστεροπόδαρος κεντρικός αμυντικός, Μιχάλης Στυλιανόπουλος εκτός κι αν έρθει η στιγμή να κάνει το επόμενο βήμα στην καριέρα του σε υψηλότερο επίπεδο.
Η ομάδα μας ανανέωσε και με το ταλαντούχο, δικό μας παιδί, Μιχάλη Στυλιανόπουλο εκτός βέβαια κι αν έρθει το “επόμενο βήμα” στην καριέρα του.
- Διαφήμιση -
- Διαφήμιση -