![64941756_1433176126807330_554166191250210816_n](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/06/64941756_1433176126807330_554166191250210816_n-696x463.jpg)
- Διαφήμιση -
Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου:
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την έναρξη της συνεργασίας μας με την αθλήτρια Σοφία Καρακυκλα η οποία επιστρέφει στην πόλη μας μετά την αποπεράτωση των σπουδών της.
Η Σοφία αγωνίζεται στη θέση της κεντρικού και έχει ύψος 1.83 . Τα τελευταία χρόνια αγωνιζόταν στην ομάδα της Νίκη Αλεξανδρούπολης την οποία και ευχαριστούμε για την εξαίρετη συνεργασια.
- Διαφήμιση -
- Διαφήμιση -