![60443522_694526754317786_6479940227468099584_n](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/05/60443522_694526754317786_6479940227468099584_n-696x392.jpg)
- Διαφήμιση -
Έγιναν χθες τα εγκαίνια στο δημοτικό γήπεδο Κοπανακίου. Ο πρόεδρος της ομάδας Νίκος Κοσμάς ευχαρίστησε την δημοτική αρχή για την ολοκλήρωση του έργου αλλά και όλους όσους συντέλεσαν. Παρόντες ήταν ο πρόεδρος του Κοπανακίου Γρηγόρης Παπαδόπουλος , ο δήμαρχος Τριφυλίας κ. Κατσιβελας Παναγιώτης , ο αντιδήμαρχος Γιάννης Μερκούρης και ο Δημήτρης Μπασδάνης, ενώ την τελετή παράδοσης του γηπέδου και το φιλικό που διεξάχθηκε μεταξύ των παλαιμάχων της ομάδας και των νέων της ομάδας παρακολούθησε αρκετός κόσμος.
- Διαφήμιση -