![αρχείο λήψης (1)](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/05/αρχείο-λήψης-1.jpg)
- Διαφήμιση -
Σε ένα πολύ δυνατό φιλικό αγώνα, η εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου γυναικών υποδέχεται στις 17.30 την αντίστοιχη ομάδα του Βελγίου. Η ομάδα του Βελγίου αποτελεί εκ των κορυφαίων στον κόσμο και το σημερινό ματς θα αποτελέσει δυνατό τεστ για τις αθλήτριες της χώρας μας.
Ο φίλαθλος κόσμος της Καλαμάτας αναμένεται να δώσει δυναμικό παρών και να ενισχύσει την προσπάθεια της εθνικής μας ομάδας.
- Διαφήμιση -
- Διαφήμιση -