![53825916_2522951634401180_1911599920935075840_n](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/03/53825916_2522951634401180_1911599920935075840_n-696x934.jpg)
- Διαφήμιση -
Ο Σύνδεσμος Φιλάθλων Καλαμάτας Αθηνών και αυτή την Κυριακή ακολουθεί πιστά την μεγάλη Μαύρη Θύελλα στο γήπεδο του Δίστομου .
Μετά την κατάκτηση του κυπέλλου Μεσσηνίας και την παράδοση του νέου προπονητικού κέντρο ήρθε και η στιγμή που όλοι περιμέναμε .Τη κατάκτηση του πρωταθλήματος .
Τώρα μιλάει η αγάπη του καθενός μας για την Καλαμάτα.. Τώρα στηρίζουμε την αγαπημένη μας ομάδα και δίνουμε βροντερό παρών την Κυριακή 17 Μαρτίου στο Δίστομο.
Δεν ξενερώσαμε…Ξαναρχόμαστε..
- Διαφήμιση -