![IMG_5295](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2019/01/IMG_5295-696x451.jpg)
- Διαφήμιση -
Σε μια άνετη νίκη έφτασαν τα κορίτσια του Απόλλωνα Καλαμάτας το απόγευμα του Σαββάτου απέναντι στην ομάδα της Αγίας Παρασκευής με 3-1 σετ. Με τη νίκη του αυτή το συγκρότημα του Μπάμπη Μυτσκίδη παρέμεινε μόνο δεύτερο στη βαθμολογία συνεχίζοντας την εκπληκτική φετινή του πορεία.
Αναλυτικά τα σετ: 25-19, 25-21, 24-26, 25-19
- Διαφήμιση -
Απόλλωνας: Κόλλια, Καραμούτζου, Μασουρίδη, Αποστολοπούλου, Μπούνα, Εξηνταβελώνη, Μικέλη, Κοντέα, Δεδούση, Γκόγκου, Οικονομοπούλου, Καραγιάννη
- Διαφήμιση -