Πάμισος – Α.Ο. Κατασταρίου 2-1: Μεγάλη νίκη για τους Νησιώτες με δύο τέρματα του Αλεβίζου

86

Μια σπουδαία νίκη πέτυχαν το μεσημέρι της Δευτέρας οι παίκτες του Παμίσου οι οποίοι επικράτησαν με 2-1 της αξιόμαχης ομάδας του Κατασταρίου.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με κεφαλιά του Αλεβίζου στο 19ο λεπτό μετά από σέντρα του Μωράκη. Το Καταστάρι ισοφάρισε άμεσα με τέρμα του Μεζίνι στο 25ο λεπτό, για να γράψει  το τελικό 2-1 στο 50ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Αλεβίζος, χαρίζοντας μια σπουδαία νίκη στο συγκρότημα του Μιχάλη Φασουλή.

Πάμισος : Καπατσώρης, Αριστομενόπουλος, Νινιός, Φιλόπουλος, Αλεβίζος, Μωράκης, Βλάχος΄(65′ Μάραντος), Παπαδόπουλος (88′ Γεωργουδιός), Κοντομανωλόπουλος (72′ Μανιατέας), Ηλιόπουλος, Χελάς.

Α.Ο.Κατασταρίου :Δρακόπουλος, Παναγόπουλος, Κουρέλας, Καρβούνης.Τηλιόπουλος, Σωτηρόπουλος, Μπριλάκης, Κορφιάτης (60′ Μαρίνος), Καρδάρης, Μεζίνι, Μαρούδας.