Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α1, Β΄και Γ΄Τοπική

113
- Διαφήμιση -

Ο Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να διευθύνει την μεγάλη αναμέτρηση του Σαββάτου ανάμεσα σε Ηρακλή Καλαμάτας και Χανδριναϊκό. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 03/11/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
10. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Κυριακή 04/11/18 00:00
11. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
12. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
14. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
15. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 03/11/18 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
18. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
19. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
20. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/11/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
23. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 04/11/18 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
25. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
26. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.
27. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 04/11/18 15:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
29. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
30. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
31. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 05/11/18 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
- Διαφήμιση -

Αφήστε μια απάντηση

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιό σας
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.