![IMG_0118](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0118-696x521.jpg)
- Διαφήμιση -
Με νίκη ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του το συγκρότημα του Μπάμπη Μυτσκίδη στην Α2 Εθνική Κατηγορία. Παρά τις πολλές απουσίες, οι μελανόλευκες κατάφεραν να πάρουν το τρίποντο με 3-1 σετ απέναντι στην Πετρούπολη, ξεκινώντας με τον καλύτερο τρόπο το ταξίδι τους στην Α2.
Μετά το τέλος του αγώνα ακολούθησε η απονομή του περυσινού πρωταθλήματος Β Εθνικής στην ομάδα του Απόλλωνα.
- Διαφήμιση -
- Διαφήμιση -