![IMG_9592](https://sportsplus.gr/wp-content/uploads/2018/09/IMG_9592-696x396.jpg)
- Διαφήμιση -
Με προπόνηση στο γήπεδο Ασπροχώματος, η ομάδα μας ολοκλήρωσε την προετοιμασία της ενόψει της αυριανής (30/9) πρεμιέρας του πρωταθλήματος στο Κιβέρι με αντίπαλο την Ένωση Λέρνας.
Στην αποστολή περιλαμβάνονται οι:
- Διαφήμιση -
Αθανασόπουλος, Αλιατίδης, Αντωνιάδης, Βοσκόπουλος, Βούρας, Γιόνδης, Γκελκέρια, Ζαχαρόπουλος, Ζελέκου, Κασωτάκης, Λαθύρης, Μίνγκας, Μπίζος, Πινδώνης, Τσόπελας, Φουάσης, Χότζας, Ψάνης.
- Διαφήμιση -