Με δύο τέρματα στο πρώτο ημίχρονο, η ΑΕ Μάνης πήρε τη νίκη με 2-0 απέναντι στον Ηρακλή Καλαμάτας.

Στο 3ο λεπτό ο Μουλιάτος άνοιξε το σκορ, με τον Ηλία Πολίμο να γράφει το τελικό 2-0 στο 45′.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Τσαμούρης με βοηθούς τους Αντωνόπουλο και Μπάτζιο.

ΑΕ Μάνης (Πολίμος Π.): Πλιός, Χατζηπαναγιώτης, Σπυρόπουλος, Τζανετέας, Μελενικιώτης, Κουρούπης, Μουλιάτος (87′ Μαναρώλης), Πολίμος, Πουλάκος Κ(70′ Πουλάκος Π.), Τριανταφυλλάκης, Γλέζος (50′ Σπυρέας)

Ηρακλής Καλαμάτας (Γαλανόπουλος): Νέγκογλου, Χατζίου (77′ Ν. Παντελόπουλος), Σκιάς, Καραχάλιος (85′ Παναγέας), Βασιλόπουλος (77′ Παπαδέας), Βλαχάκης, Μούρτο (55′ Τζάννες), Χριστόπουλος, Δαρσακλής, Βαΐτσης, Λύρας