Από το πρώτο ημίχρονο καθάρισε την υπόθεση νίκη το Διαβολίτσι, επικρατώντας τελικά με 4-1 του ΠΑΣ Ράχης.

Το σκορ στο ημίχρονο ήταν 3-0 χάρη σε τέρματα του Γκότση στο 7′, του Μπορχάν στο 22′ και του Γιαννόπουλου στο 38′.

Στο 64′ ο Βράπι με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι μείωσε σε 3-1, για να γράψει το τελικό 4-1 ο Ντέλης στο 77′.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μπαρδής με βοηθούς τους Αντωνόπουλο και Φλέσσα.

ΑΟ Διαβολιτσίου: Παπανικολός, Μωραγιάννης, Χαραλαμπόπουλος, Υμεράσι, Γιαννόπουλος, Μπαλόπουλος, Γκελκέρια (80′ Σαούτης), Νινιός (60′ Ντέλης), Γκότσης, Μπορχάν, Καραχάλιος.

ΠΑΣ Ράχης: Ποτηριάδης, Βράπι, Κωστέας (73′ Μάλι), Τσουλάκος, Σταματόπουλος, Μωράκης (75′ Γιαννίκος), Κάνιστρας, Παυλής, Ζωγόπουλος, Κιόρρι, Δημητρίου.