Με όλα τα τέρματα να σημειώνονται στο πρώτο ημίχρονο, Τέλλος Άγρας και Πανθουριακός αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 2-2.

Οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα δύο τερμάτων χάρη στο τέρμα του Βελησσάρη στο 18′ και την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σούλα στο 21′.

Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν άμεσα και αρχικά μείωσαν με τον Αλεξανδρόπουλο στο 30′ και ισοφάρισαν δύο λεπτά αργότερα με τον Ζαχαρόπουλο σε 2-2, το οποίο έμελε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σκόρδος με βοηθούς τους Αντωνόπουλο και Θεοδωρίδη.

Τέλλος Άγρας (Σπάλας): Σαρρής, Καραχάλιος, Κανελλόπουλος, Βελησσάρης, Ανδρώνης, Σεφεράσι, Αναστασόπουλος, Σερέτης (90′ Νικολόπουλος), Σούλα (73′ Βενετσανάκος), Λάγιος, Διονυσόπουλος (71′ Βάγγαλης).

Πανθουριακός (Σακελλαρόπουλος): Κυριακόπουλος, Γιαννακόπουλος, Καραχάλιος, Πιτσιλής, Σερπάνος (86′ Αντεμάι), Γεωργουλέας (66′ Καρύδης), Κουτσουρόπουλος, Ζαραφέτας, Αλεξανδρόπουλος, Βασιλόπουλος, Ζαχαρόπουλος