A1 Kατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 26/11/22 00:00
  2. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/11/22 00:00
  3. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 26/11/22 15:00
  5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00
  6. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 26/11/22 15:00
  7. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  8. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00
  2. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.
  3. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
  4. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/11/22 00:00
  5. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/11/22 11:00
  6. Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/11/22 11:00
    Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
    (3η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  7. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00
  8. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν.
  9. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.
  10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
  11. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
  12. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 28/11/22 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Αφήστε μια απάντηση

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιό σας
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.