![spanos](https://cdn.sportsplus.gr/wp-content/uploads/2022/08/11191606/spanos.jpg)
- Διαφήμιση -
Όπως σας είχαμε ενημερώσει από τη Δευτέρα ο Πανθουριακός προχώρησε σε ακόμα δύο μεταγραφές στη μεσοεπιθετική του γραμμή. Πιο συγκεκριμένα απέκτησε τους Στέλιο Σπανό και Δημήτρη Γαλανόπουλο.
Ο Στέλιος Σπανός αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός και έχει αγωνιστεί με επιτυχία σε πολλές ομάδες του νομού, ενώ ολοκλήρωσε τη σεζόν ως παίκτης της ΑΕ Μάνης.
- Διαφήμιση -
Ο Δημήτρης Γαλανόπουλος αγωνίζεται ως σέντερ φορ και ολοκλήρωσε τη σεζόν στον Πάμισο Μεσσήνης.
- Διαφήμιση -