ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.
ΚΑΤΕΡΝΕΛΗΣ ΣΤ.
ΤΑΒΟΥΛΕΡΕΑΣ ΣΠ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΥ Ζ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΥ Ζ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
4 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ ΑΝ.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
ΠΑΠΑΔΟΠ/ΛΟΥ ΑΛ.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚ. ΓΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚ. ΓΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΡΓΙΑ ΛΕΥΚΟΘ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
9 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΦΑΦΛΙΑΣ ΔΗΜ.
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι-ΧΡ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΛΑΜΠΟΣ ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
3 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
5 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΑΡΓ.
6 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣ.
ΚΟΥΡΓΙΑ ΛΕΥΚΟΘ.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
7 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣ.
ΚΟΥΡΓΙΑ ΛΕΥΚΟΘ.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26-10-2020
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ-ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΝΟΤΙΑΣ ΠΕΛ/ΣΟΥ

ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Α2 ΑΝΔΡΩΝ), ΑΓ ΘΩΜΑ ΜΑΡΟΥΣΙ, 17:00, ΚΑΡΠΑΝΟΣ – ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΜΑΡΙΓΛΗ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Α2 ΑΝΔΡΩΝ), ΥΜΗΤΤΟΥ ΠΥΡΚΑΛ, 17:00, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ- ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10/2020

ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Β΄ ΑΝΔΡΩΝ), ΒΑΚ, 17:00, ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ – ΡΙΖΟΣ – ΝΑΣΤΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔ. (Α1΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ), ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ., 16:45, ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.

Αφήστε μια απάντηση

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιό σας
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.