Τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμα ματς με προπονητή τον Γιώργο Αργυρόπουλο πέτυχε η ομάδα της Ομόνοιας, επικρατώντας με το ευρύ 4-0 του Αστέρα Αρφαρών.

Το σκορ στο ημίχρονο ήταν 2-0 χάρη σε τέρματα των Κωστόπουλου και Barcelo, δίνοντας από νωρίς σαφές προβάδισμα νίκης στους γηπεδούχους.

Η Ομόνοια δε σταμάτησε εκεί και πέτυχε άλλα δύο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο με τον Στραβάκο να κάνει το 3-0 και τον Κωστόπουλο να γράφει το τελικό 4-0 με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

Ομόνοια (Αργυρόπουλος): Ποτηριάδης, Δημητρίου, Αρβανίτης, Στραβάκος, Χελάς, Στυλιανόπουλος, Τάφα, Barcelo. Κωστόπουλος, Σταθακόπουλος, Κουλουράς

Αστέρας Αρφαρών (Γιαννακούντζος): Σακκάς, Καραγιάννης, Καπόγλης, Μπαράι, Φέστας, Γιαννακούντζος, Μπούρας, Μαρκόπουλος Σακκάς, Γιαννακόπουλος, Λυμπερόπουλος