Super League, εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ αλλά και NBA μεταξύ άλλων στο στημερινό πρόγραμμα.
11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόμινικ Τιέμ – Κάρεν Κατσάνοφ 2019 ATP World Tour 500
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Γκρόιτερ Φιρτ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2018 – 2019
14:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ – Παλαιό Φάληρο Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ναόμι Οζάκα – Καρολίν Βοζνιάκι WTA 2019
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:30 Novasports 3HD Φούλαμ – Τσάρλτον Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Περιστέρι Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Ιωνικός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Πανιώνιος – Ηφαιστος Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λάρισα Basket League 2019-20
16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε8 Μπάσκετ
16:00 Eurosport 2 Τζίρο ντελ’ Εμίλια Ποδηλασία
16:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Πάρμα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Σακραμέντο Κινγκς NBA Global Games 2019
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 9η ημέρα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 Eurosport 1 Eurometropole Ποδηλασία
17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 Novasports 3HD Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ξάνθη Super League 2019-2020
17:30 Eurosport 2 Αλμα με σκι Σκι
17:45 ΕΡΤ2 Ηρακλής – Άρης Basket League 2019-20
18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 3HD Βερόνα – Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΑΕΚ Super League 2019-2020
21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπορντό Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Μίλαν Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020