Α1, Β΄και Γ΄Τοπική: Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές

82
- Διαφήμιση -
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
11. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.
13. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
14. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/02/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
16. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 02/02/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Δευτέρα 04/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
20. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/02/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΙΑΝΟΣ Π.
23. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 03/02/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.
24. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
26. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 12:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
- Διαφήμιση -

Αφήστε μια απάντηση

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιό σας
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.